+38(067)1597446

Список всіх міст:

Всі новобудови України - DIM24

Найбільша база квартир в новобудовах, інформація та прямі контакти компаній забудовників.

Зручний інтерфейс сайту та унікальні фільтри, що полегшують пошук ідеальної квартири.

Безкоштовна реєстрація та додавання на сайт об’єктів будівництва.

Ручна модерація оголошень і завжди актуальні пропозиції.

Потенційний покупець в режимі онлайн може обирати житло, яке влаштовує за всіма параметрами.

Нові поступлення

Як придбати квартиру у новобудові не виходячи з дому?

З придбанням нового житла стикається практично кожен житель. Купівля квартири завжди пов'язана з величезною кількістю проблем і турбот. Дуже часто придбання нерухомості викликає багато запитань, впоратися з якими в індивідуальному порядку не вдається.

Якщо раніше інформацію про нові об'єкти нерухомості можна було дізнатися виключно із засобів масової інформації, оголошень на спеціальній дошці, та телевізора, то сьогодні цю функцію успішно виконують інтернет-ресурси, зокрема DIM24.com.ua. Саме тут можна ознайомитися з великою кількістю об'єктів, які пропонують забудовники по всій Україні. Завдяки цьому можна підібрати найбільш оптимальний варіант за ціною і якістю.

У величезному каталозі, який постійно оновлюється і поповнюється новими привабливими об'єктами нерухомості згруповані всі новобудови нашої країни. На порталі представлене житло з детальним описом, інформацією про район в якому воно розташоване, а якісне фото допоможе Вам зорієнтуватися при виборі відповідного житла.

В чому переваги первинного житла?

Сьогодні квартири в новобудовах коштують значно дешевше, ніж на вторинному ринку. І це не дивно, чим раніше ви внесете перші кошти, тим більшою у вас буде можливість придбати довгоочікувані житлові метри за низькою вартістю. Кожен забудовник щорічно доповнює власні кошти, а пайові внески з громадян дозволяють виконати роботи швидко та якісно.

Переваги житла у новобудовах очевидні, це:

  • зручне розташування, вигідні райони;
  • застосування при будівництві екологічно чистих матеріалів;
  • значно нижчі ціни, ніж на вторинному ринку;
  • широкий вибір квартир;
  • можливість проведення як самостійних ремонтних робіт, так і придбання з квартири з уже виконаним ремонтом.

Для того, щоб бути впевненим в отриманні довгоочікуваної квартири необхідно:

  1. зібрати повну інформацію про забудовника, об'єкти, які були здані заздалегідь;
  2. ознайомитися з проектно-кошторисною документацією;
  3. укласти юридично правильний договір на пайову участь та придбання в подальшому житла.

Гіпермаркет первинної нерухомості працює в безперервному режимі, а тому підібрати відповідну квартиру можна в будь-який зручний час, не виходячи з дому. Це можна зробити в зручних домашніх умовах, при цьому врахувати думку кожного члена сім'ї. Згруповані на одному сайті усі новобудови дозволять вам підібрати найбільш вигідний варіант за ціною практично в кожному місті на Україні. При цьому необхідно врахувати, що квартири в великих містах таких як Київ, Одеса, Харків, Миколаїв, Львів мають дещо більшу вартість, ніж в невеличких містах обласного значення.

Сайт з продажу нерухомості створює всі умови для підбору оптимального варіанту житла для кожного зокрема. При цьому Ви можете значно зощадити свій час, та не відвідувати інше місто декілька разів. Все можна зробити під час підписання договору купівлі-продажу нерухомості. Нові зручні квартири різної площі доступні уже сьогодні на сучасному порталі DIM24.com.ua.