info@dim24.com.ua       +38(067)1597446

Всі новобудови України

Чому саме ми?

 Найбільша база квартир в новобудовах;

 Унікальні фільтри, що полегшують пошук ідеальної квартири;

 Зручний інтерфейс сайту;

 Безкоштовна реєстрація;

 Прямі контакти компаній забудовників;

 Ручна модерація оголошень;

 Завжди актуальні пропозиції.

 

З придбанням нового житла стикається практично кожен житель. Купівля квартири завжди пов'язане з величезною кількістю проблем і турбот. Дуже часто придбання нерухомості викликає багато запитань, впоратися з якими в індивідуальному порядку не вдається.
 
Якщо раніше інформацію про нові об'єкти нерухомості можна було дізнатися виключно із засобів масової інформації, оголошень на спеціальній дошці, та телевізора, то сьогодні цю функцію успішно виконує Інтернет. Саме тут можна почерпнути величезну кількість корисної інформації та ознайомитися з великою кількістю об'єктів, які пропонують забудовники по всій Україні. Завдяки цьому можна підібрати найбільш оптимальний варіант за ціною і якістю.

Всі новобудови України згруповані в величезний каталог, який постійно оновлюється і поповнюється новими привабливими об'єктами нерухомості. На порталі представлені квартири в новобудовах, з детальним описом цієї нерухомості, району в якому вона розташована, а якісне фото, яке допоможе Вам зорієнтуватися при виборі відповідного житла.

Сьогодні квартири в новобудовах коштують значно дешевше, ніж на вторинному ринку. І це не дивно, чим раніше ви внесете перші кошти, тим більшою у вас буде можливість придбати довгоочікувані житлові метри за низькою вартістю. Кожен забудовник щорічно доповнює власні кошти, а пайові внески з громадян дозволяють виконати роботи швидко та якісно.

 

Сьогодні квартири в новобудовах мають масу переваг, основні з яких такі:

  • Зручне розташування, вигідні райони.
  • Застосування при будівництві екологічно чистих матеріалів.
  • Значно нижчі ціни, ніж на вторинному ринку.
  • Широкий вибір квартир.
  • Можливість проведення як самостійних ремонтних робіт, так і придбання з квартири з уже виконаним ремонтом.

Для того, щоб бути впевненим в отриманні довгоочікуваної квартири необхідно:

  • зібрати повну інформацію про забудовника, об'єкти, які були здані заздалегідь;
  • ознайомитися з проектно-кошторисною документацією;
  • укласти юридично правильний договір на пайову участь та придбання в подальшому житла.
Гіпермаркет первинної нерухомості працює в безперервному режимі, а тому підібрати відповідну квартиру можна в будь-який зручний час, не виходячи з дому. Це можна зробити в зручних домашніх умовах, при цьому врахувати думку кожного члена сім'ї. Всі новобудови України дозволять вам підібрати найбільш вигідний варіант за ціною практично в кожному місті на Україні. При цьому необхідно врахувати, що квартири в великих містах таких як Київ, Одеса, Харків, Миколаїв, Львів мають дещо більшу вартість, ніж в невеличких містах обласного значення. Сайт з продажу нерухомості створює всі умови для підбору оптимального варіанту житла для кожного зокрема. При цьому Ви можете значно зощадити свій час, та не відвідувати інше місто декілька разів. Все можна зробити уже під час підписання договору купівлі-продажу нерухомості. Нові зручні квартири різної площі доступні уже сьогодні на сучасному ресурсі в Інтернеті.