+38(067)1597446

Список всіх міст:

Фільтри квартир

Новобудови - Чернівці, від забудовника

Портал dim24.com.ua радий запропонувати вам можливість купити житло у новобудові на найбільш привабливих умовах: просто у будівельної компанії. Таким чином, ви зможете зекономити неабиякі гроші і час, адже квартири від забудовника завжди передбачають менші витрати.


638872 грн.($24,468.48)
Черновцы
Ціна 1 м.кв: 12688

583800 грн.($22,359.25)
Черновцы
Ціна 1 м.кв: 13900

Багатьох приваблює можливість купити квартиру у новобудові. Адже здійснивши таку купівлю ви можете бути впевненими у тому, що власник у цієї квартири був лише один. Новобудови практично дають можливість почати життя в місті із чистого листа, а ми, у свою чергу, даємо можливість вам придбати житло у новобудові на найвигідніших умовах.

Хочете залишити своє минуле позаду і почати життя заново – скористайтеся можливістю, яку пропонує наш сайт і ви побачите, що ми піклуємося про благополуччя своїх клієнтів. Оберіть потрібну квартиру і можете вважати, що новобуд вже знаходиться у вашій кишені.

Каталог ЖК і новобудови в місті Чернівці

Щорічно поповнюють новобудови у Чернівцях місцевий житловий фонд за рахунок введення в експлуатацію будинків з різною наявністю житлових квартир. На першому поверсі такої будівлі розташовуються продовольчі та промислові супермаркети, підприємства побутового обслуговування, банківські відділення. Збудована нерухомість відповідає принципам зручності, вигідності та безпечності.

Зовсім не дивно, що новобудови у Чернівцях приваблюють клієнтів своїм виглядом, застосуванням сучасних будівельних матеріалів, утеплювачів. Їх архітектурна форма може бути дуже цікавою, забезпечуючи ефектний вигляд будови. Звичайно ж, забудовники у Чернівцях не зупиняються на будівництві окремої будівлі. В їх плани входить будівництво цілих комплексів (ЖК), які будуть складатися із багатоповерхових будинків різної черги здачі. Коли ЖК буде готовий повністю, його можуть обнести парканом, установивши охорону та відео спостереження при в»їзді. До ЖК буде вести комфортна асфальтована дорога, з»являться зупинки суспільного транспорту.

Зазвичай новобудови у Чернівцях розташовуються в екологічній зоні без наявності промислових зон та виробництв. Недалеко знаходяться зелені посадки, природні водоймища.

Сучасні багатоповерхівки зводяться з урахуванням вимог та потреб людини. Вони адаптовані до їх темпу та способу життя. Будь-яка новобудова у Чернівцях, виконана на основі вимог будівельних норм, відрізняється:

- унікальною архітектурою будівлі;
- красивим видом;
- надійним теплозахистом та звукоізоляцією;
- достатньою квадратурою квартир;
- зручним розміщенням кімнат, великою кухнею та санітарним вузлом;
- заскленою лоджією або балконом;
- енергоефективними вікнами та вхідними дверима;
- довготривалим терміном експлуатаційного періоду;
- різною ціною.

Деякі новобудови у Чернівцях вже повністю заселені, а деякі чекають своїх господарів. Квартири в зданих будинках можуть мати повну закінченість оформлення, але й можуть бути з частковим внутрішнім оформленням. Ціна на таке помешкання буде нижчою, ніж вартість повністю облаштованого житла. В таких житлових приміщенням виконані всі роботи до входу в квартиру. З юридичної точки зору, забудовники у Чернівцях не несуть відповідальності за виконання будівельних робіт у кожній квартирі. У компетенцію виконавців робіт входить:

- облаштування ліфтів, сходів, пожежних дверей, виходів на дах;
- оформлення вхідної групи;
- прокладення асфальту, посадка дерев, кущів, облаштування клумб;
- оформлення дитячих та спортивних майданчиків та інш.

Неодмінно порадує той факт, що новобудова у Чернівцях може бути придбаною в різні часи будівництва та підготовки. Найбільш вигідною рахується купівля квартири на ранній стадіях (при закладці фундаменту або не пізніше, ніж через 3 місяці після початку будівництва). У цьому разі клієнт повинен вносити кошти кожного місяця на протязі періоду будівництва, а отримає документи на власність після введення будинку в експлуатацію. На таку операцію наважиться не кожна людина. Тому більшість споживачів купують квартири у будівлях, які одержали або повинні терміново одержати документи на узаконення. Ціна квадратного метру таких помешкань буде вища, ніж на початкових етапах.

Не кожна компанія може похизуватися багаторічним досвідом в сфері нерухомості. Ми це зробити можемо, адже клієнти отримують доступ до повного каталогу пропозицій новобудов від забудовника. Повірте у наші сили і новобудова, про яку ви завжди мріяли стане реальністю.

Наш портал буде корисним не тільки для покупців житла, але й для будівельних компаній, адже тільки у нас забудовники зможуть розміщувати свої оголошення і продавати квартири у новобудовах без втручань у це маклерських контор. Продавайте житло на найбільш вигідних умовах разом із нами!