+38(067)1597446

Список всіх міст:

Новобудови - Дніпропетровськ, від забудовника

Портал dim24.com.ua радий запропонувати вам можливість купити житло у новобудові на найбільш привабливих умовах: просто у будівельної компанії. Таким чином, ви зможете зекономити неабиякі гроші і час, адже квартири від забудовника завжди передбачають менші витрати.


456078 грн.($17,467.56)
Днепропетровск
Ціна 1 м.кв: 11440

379648 грн.($14,540.33)
Днепропетровск
Ціна 1 м.кв: 7992.59

648882 грн.($24,851.86)
Днепропетровск
Ціна 1 м.кв: 12220

398243 грн.($15,252.51)
Днепропетровск
Ціна 1 м.кв: 9148.15

Багатьох приваблює можливість купити квартиру у новобудові. Адже здійснивши таку купівлю ви можете бути впевненими у тому, що власник у цієї квартири був лише один. Новобудови практично дають можливість почати життя в місті із чистого листа, а ми, у свою чергу, даємо можливість вам придбати житло у новобудові на найвигідніших умовах.

Хочете залишити своє минуле позаду і почати життя заново – скористайтеся можливістю, яку пропонує наш сайт і ви побачите, що ми піклуємося про благополуччя своїх клієнтів. Оберіть потрібну квартиру і можете вважати, що новобуд вже знаходиться у вашій кишені.

Каталог ЖК і новобудови в місті Дніпропетровськ

В адміністративному центрі проживає понад 3 млн. чоловік. В сучасних умовах місцевий портал представлений широким переліком нерухомості, яка може бути придбана або орендована городянами. Але як показує статистика професійних ресурсів, багатьох цікавить вже не вторинний ринок, а саме новобудови. При цьому, сучасні новобудови у Дніпропетровську користуються попитом у різних категорій споживачів, які бажають:
• придбати вже готове житло;
• стати власником квартири на стадії ведення загального будівництва;
• орендувати житлове простір на певний термін
Крім того, формується специфічний пласт клієнтів, яких цікавить новобудова у Дніпропетровську, тому що вони хочуть зробити інвестиційний внесок в нерухомість. Як відзначають експерти, такий підхід дуже розумний. Особливо, якщо враховувати ті кризові явища, які спостерігаються в економіці і політиці держави і ведуть до знецінення грошової національної валюти.

До задоволення городян, діючий забудовник Дніпропетровськ регулярно поповнює ринок подібної нерухомістю. Виходячи з ініціатив місцевої влади або бізнес-структур, ведеться будівництво багатоповерхових будинків і окремих мікрорайонів. Городяни мають можливість скористатися адаптованими послугами банківського сектора і взяти імотеку або інший банківський кредит. Не менш популярно і участь в базовій забудові за пайовим принципом. У тих випадках, коли покупець бажає придбати подібне житло на фінальній стадії завершення будівництва, то здійснюється стандартна покупка житлової нерухомості. Як показують відгуки реальних користувачів, новобудови Дніпропетровська мають ряд значних переваг. В першу чергу, це стосується загального зовнішнього вигляду житла. Ви завжди маєте можливість вибрати відповідну, саме, вам планування. Найчастіше, якщо ще не завершений процес заселення всього будинку багатоповерхового типу, то клієнту надається можливість вибору навіть певного поверху для подальшого проживання. Все це дозволяє господарям завчасно продумати план облаштування своєї квартири меблями, технікою та іншими елементами інтер'єру, що проблематично зробити при покупці квартири на вторинному житловому ринку.

Не менш вагомим аргументом вважається і те, що новобудови у Дніпропетровську можуть бути придбані за цінами, які помітно економлять ваш бюджет. Ті клієнти, які купують такі квартири за фактом готовності будинку до експлуатації, можливо, відчувають це в меншій мірі. Для тих же, хто бере участь в процесі з самих ранніх етапів будівництва, економія коштів може скласти від 30 до 50%. Також до переваг даного вибору відноситься і більш тривалий експлуатаційний термін житла. Адже, ви стаєте власником абсолютно нової квартири. Відповідно, це стосується і всіх комунально-інженерних комунікацій: каналізації, водопроводу, електричної проводки і т.д. Таким чином, новобудова Дніпропетровська справедливо вважається доцільним варіантом і здатна вирішити житлові проблеми багатьох дніпропетровських сімей. Цим обумовлена популярність придбання такого виду нерухомості, як новобудови у Дніпропетровську, яка стрімко заявляє про себе на українському ринку.

Не кожна компанія може похизуватися багаторічним досвідом в сфері нерухомості. Ми це зробити можемо, адже клієнти отримують доступ до повного каталогу пропозицій новобудов від забудовника. Повірте у наші сили і новобудова, про яку ви завжди мріяли стане реальністю.

Наш портал буде корисним не тільки для покупців житла, але й для будівельних компаній, адже тільки у нас забудовники зможуть розміщувати свої оголошення і продавати квартири у новобудовах без втручань у це маклерських контор. Продавайте житло на найбільш вигідних умовах разом із нами!