+38(067)1597446

Список всіх міст:

Фільтри квартир

Новобудови - Харків, від забудовника

Портал dim24.com.ua радий запропонувати вам можливість купити житло у новобудові на найбільш привабливих умовах: просто у будівельної компанії. Таким чином, ви зможете зекономити неабиякі гроші і час, адже квартири від забудовника завжди передбачають менші витрати.


523570 грн.($20,052.47)
Харьков
Ціна 1 м.кв: 12770

247738 грн.($9,488.24)
Харьков
Ціна 1 м.кв: 12770

306280 грн.($11,730.37)
Харьков
Ціна 1 м.кв: 12770

144301 грн.($5,526.66)
Харьков
Ціна 1 м.кв: 12770

373256 грн.($14,295.52)
Харьков
Ціна 1 м.кв: 9620

Багатьох приваблює можливість купити квартиру у новобудові. Адже здійснивши таку купівлю ви можете бути впевненими у тому, що власник у цієї квартири був лише один. Новобудови практично дають можливість почати життя в місті із чистого листа, а ми, у свою чергу, даємо можливість вам придбати житло у новобудові на найвигідніших умовах.

Хочете залишити своє минуле позаду і почати життя заново – скористайтеся можливістю, яку пропонує наш сайт і ви побачите, що ми піклуємося про благополуччя своїх клієнтів. Оберіть потрібну квартиру і можете вважати, що новобуд вже знаходиться у вашій кишені.

Каталог ЖК і новобудови в місті Харків

Головний адміністративний і виробничо-діловий центр харківської області справедливо вважається одним з найпривабливіших місць для життя в сучасній Україні. У Харкові органічно сусідить архітектурна привабливість старих столичних будівель і нові споруди. Сучасний забудовник у Харкові не може собі дозволити тривалі терміни будівництва і прагне забезпечити громадян новим житлом, як можна швидше. Особливо, якщо врахувати попит на подібну нерухомість серед міського населення і приїжджих.

Сьогодні однією з найпоширеніших форм придбання житла вважається новобудова у Харкові, яка заслужено відноситься до грамотним вкладенням фінансових коштів. Окремі сім'ї купують вже готове житло в новобудові і відразу заселяються в неї. Однак, багато наших співвітчизників завчасно починають думати, наприклад, про майбутнє матеріальне становище своїх дітей і купують житло ще в тому будинку, який тільки починає будуватися. Таким чином, новобудови у Харкові можуть служити ще і об'єктом вигідного інвестування певної суми вільних коштів. Крім того, далеко ні вся молодь може сьогодні відразу придбати житло в щойно збудованому будинку або на вторинному ринку. Цей фактор також сприяє популярності придбання квартир ще на ранній фазі їх будівництва. Іншими словами, це може бути цікаво будь-якої вікової категорії наших громадян.

При цьому, слід зазначити, що якщо людина прийняла рішення більш детально вивчити тематику новобудови Харкова, то це завжди пов'язано з рядом певних емоційних переживань і турбот. Сюди відносяться, як питання юридичного характеру, так і турбота про якість майбутнього житла, планування і т.п. Саме з цієї причини рекомендується користуватися послугами професійного сайту, який здатний уявити найбільш оптимальний варіант будь-якій зацікавленій особі. У базі даних подібного ресурсу присутній кожен якісний забудовник, а також солідний перелік вже готового до користування житла. На радість місцевих жителів, на належному рівні підтримуються програми з будівництва нового житла, а також розробляються схеми його легального придбання на найвигідніших умовах.

У сучасних реаліях новобудови Харків можуть бути придбані клієнтом на будь-якій фазі загального будівництва. При цьому, важливо відзначити той факт, що, чим менше ще побудовано, тим дешевшим буде варіант майбутнього житла для клієнта. Харків'янам пропонуються різні варіанти фінансово-юридичних схем оформлення подібного нерухомого майна: може бути взятий необхідний банківський кредит, оформлена сучасна іпотека або регламентовано участь в забудові за типом пайової участі. Само собою зрозуміле, що новобудови у Харкові можуть бути просто придбані і в уже готовому вигляді з можливістю подальшого швидкого заселення. Так чи інакше, отримати подібну нерухомість означає придбання комфортного і якісного житла, яке відповідає всім сучасним вимогам, будівельним тенденціям і споживчим запитам. Людина отримує абсолютно нову квартиру, яка не мала колишніх господарів і є прекрасним варіантом для облаштування майбутнього затишного житлового простору.

Не кожна компанія може похизуватися багаторічним досвідом в сфері нерухомості. Ми це зробити можемо, адже клієнти отримують доступ до повного каталогу пропозицій новобудов від забудовника. Повірте у наші сили і новобудова, про яку ви завжди мріяли стане реальністю.

Наш портал буде корисним не тільки для покупців житла, але й для будівельних компаній, адже тільки у нас забудовники зможуть розміщувати свої оголошення і продавати квартири у новобудовах без втручань у це маклерських контор. Продавайте житло на найбільш вигідних умовах разом із нами!