+38(067)1597446

Список всіх міст:

Новобудови - Івано-Франківськ, від забудовника

Портал dim24.com.ua радий запропонувати вам можливість купити житло у новобудові на найбільш привабливих умовах: просто у будівельної компанії. Таким чином, ви зможете зекономити неабиякі гроші і час, адже квартири від забудовника завжди передбачають менші витрати.

Квартири всі продані

Багатьох приваблює можливість купити квартиру у новобудові. Адже здійснивши таку купівлю ви можете бути впевненими у тому, що власник у цієї квартири був лише один. Новобудови практично дають можливість почати життя в місті із чистого листа, а ми, у свою чергу, даємо можливість вам придбати житло у новобудові на найвигідніших умовах.

Хочете залишити своє минуле позаду і почати життя заново – скористайтеся можливістю, яку пропонує наш сайт і ви побачите, що ми піклуємося про благополуччя своїх клієнтів. Оберіть потрібну квартиру і можете вважати, що новобуд вже знаходиться у вашій кишені.

Каталог ЖК і новобудови в місті Івано-Франківськ

Вирішення житлових проблем Івано-Франківську значно прискорюється по мірі зведення новобудов. За їх рахунок поповнюється житловий фонд, покращуються умови проживання городян. Споживачі дивляться на нові квартири, як на надійне та довготривале житло, вигідне вкладення коштів.

Новобудови вибирають жителі та гості міста, відмовляючись від квартир старого житлового фонду. Це пов'язано з різними причинами та приводами. Деякі люди не мають бажання жити в квартирі, в якій хтось проживав раніше, залишивши свою негативну енергетику та житло без ремонту. Крім цього, квартири старого житлового фонду можуть мати історію з численними родичами, які не поділили вчасно спадок, що також викликає побоювання. У старих будинках гірше планування площі, малесенькі кухні та сумісний санітарний вузол.

Оригінальна архітектура будинків, вільне планування та велика квадратура приміщень вирізняють сучасні новобудови в Івано-Франківську. Навіть 1-кімнатна квартира задовольняє потреби у житлі невеликої сім'ї, якщо вірно провести дизайн та ремонт.

Говорячи про будівельні матеріали, новобудови в Івано-Франківську зводять з моноліту, цегли, панельних конструкцій. Сьогодні найпрогресивнішим видом вважають монолітне або монолітно-цегляне будівництво. Таке зведення пропонує монолітну конструкцію, виготовлену з опалубки, в яку на будівельному майданчику заливається розчин. Для кращої ізоляції моноліт облицьовують цеглою з прокладкою пласту утеплювача. Готова споруда нагадує суцільну ізольовану коробочку без швів, зазорів, пустот. Обмін повітря забезпечується за рахунок монтажу клапанів на металопластикових вікнах. У монолітних будинках може бути різна висотність, конфігурація, цікава архітектурну задумка. Важливою особливістю таких будинків вважається можливість проведення індивідуального, дизайнерського планування всередині. Більшість квартир, які пропонують забудовники в Івано-Франківську, побудовані по монолітній технології.

Все частіше новобудова в Івано-Франківську зводиться на екологічно-чистій місцевості, подалі від промислових виробництв. Поблизу знаходяться зелені зони, природні водоймища.

Переваги купівлі квартири в новобудовах міста:

- оригінальна та красива архітектура будівель;
- дешевша вартість квадратного метра житла;
- зручне планування;
- комфортне проживання з наявністю сучасних інженерних комунікацій, якісної сантехнічної продукції, електротехніки, швидкісних ліфтів;
- затишок та комфорт;
- безпека мешканців з сучасними вимогами по системах оповіщення про пожежу, пожежогасінню, димовиділенню, вентиляції;
- підземна та наземна автопарковка;
- розміщення на нижніх поверхах супермаркетів, кафе, перукарень, підприємств побуту, офісів.
- наявність відеоспостереження та охорони.

Як правило, новобудова Івано-Франківська здається з частковим ремонтом, стяжкою на полу, облицьованими стінами або без виконання внутрішніх робіт. Господар, який купив квартиру в будинку з "чорновим" ремонтом, виконує оздоблювальні та інші роботи за своїм дизайном. Він має право встановлювати перегородки на свій розсуд. Передбачливі забудовники в Івано-Франківську виконують роботи з облаштування сходів, ліфтів, оформлення вхідної групи, прокладення асфальту, облаштування дитячих та спортивних майданчиків.

Не кожна компанія може похизуватися багаторічним досвідом в сфері нерухомості. Ми це зробити можемо, адже клієнти отримують доступ до повного каталогу пропозицій новобудов від забудовника. Повірте у наші сили і новобудова, про яку ви завжди мріяли стане реальністю.

Наш портал буде корисним не тільки для покупців житла, але й для будівельних компаній, адже тільки у нас забудовники зможуть розміщувати свої оголошення і продавати квартири у новобудовах без втручань у це маклерських контор. Продавайте житло на найбільш вигідних умовах разом із нами!