+38(067)1597446

Список всіх міст:

Фільтри квартир

Новобудови - Київ, від забудовника

Портал dim24.com.ua радий запропонувати вам можливість купити житло у новобудові на найбільш привабливих умовах: просто у будівельної компанії. Таким чином, ви зможете зекономити неабиякі гроші і час, адже квартири від забудовника завжди передбачають менші витрати.


2327000 грн.($89,122.94)
Киев
Ціна 1 м.кв: 32110

1073280 грн.($41,106.09)
Киев
Ціна 1 м.кв: 23400

Багатьох приваблює можливість купити квартиру у новобудові. Адже здійснивши таку купівлю ви можете бути впевненими у тому, що власник у цієї квартири був лише один. Новобудови практично дають можливість почати життя в місті із чистого листа, а ми, у свою чергу, даємо можливість вам придбати житло у новобудові на найвигідніших умовах.

Хочете залишити своє минуле позаду і почати життя заново – скористайтеся можливістю, яку пропонує наш сайт і ви побачите, що ми піклуємося про благополуччя своїх клієнтів. Оберіть потрібну квартиру і можете вважати, що новобуд вже знаходиться у вашій кишені.

Каталог ЖК і новобудови в місті Київ

Могутність і неповторність старого Києва лунає через віки ще з часів Київської Русі. З тих пір місто зазнало багато змін, але не втратило своєї величі. Численні новобудови у Києві розширюють і модернізують його, налаштовуючи під новітні тенденції.

Доволі часто людина стикається із труднощами у виборі новобудови: Київ, з однієї сторони, виступає одним із лідерів містобудування, але, з іншої сторони, саме широкий вибір породжує труднощі у пошуку житла. Різноманітні забудовники у Києві пропонують безліч варіантів житла: втілені у будову унікальні дизайнерські проекти, просторі апартаменти, або ж невеликі затишні квартири; житло на горі у хмарочосах, або ближче до землі. Користуючись перевагою ринкової економіки - здоровою конкуренцією, забудовники Київ перетворили на велике розмаіїття пропозицій новобудови. Київ завдяки цьому оновлюється, розширюється та стає спроможним прийняти до себе нових жителів.

Що слід памятати при виборі новобудови у Києві та інших містах

Придбання нерухомості - це завжди непростий процес, при якому здійснюються дуже великі затрати покупцем. Це спонукає до великої уваги, раціональності та прийняття правильного рішення, особливо, коли придбається новобудова: Київ - не лише велике і розвинене місто, а ще й непоганий плацдарм для аферистів. Як багатьом відомо, придбати житло набагато вигідніше безпосередньо від забудовника. На підставі цього тисячі компаній розробили схеми та умови таких правочинів. Більшість із них практикують інвестування в обєкт незавершеного будівництва, або ж новобудова у Києві на умовах розстрочення. Ось тут потрібно бути якомога обачним, особливо у першому випадку, коли забудовник, застосовуючи шахрайські методи, зупиняє свою діяльність на певному етапі будування, і, як правило, зникає разом із грошовими сумами інвесторів, залишаючи тисячі покупців із розбитими надіями і без даху над головою. Тому, якщо людина однозначно вирішила інвестувати у обєкт незавершеного будівництва, то справу потрібно мати лише із компаніями, які впродовж довготривалого часу тримаються на ринкові будівництва, а також мають чисту репутацію. У іншому ж випадку, коли житло придбавається на умовах розстрочення платежів - слід детально вивчити умови такої розстрочки, зокрема: привязка ціни до національної чи іноземної валюти, можливість внесення змін до договору, особливо стосовно ціни і порядку оплати. До того ж, не слід забувати, що будь-який договір повинен містити приблизно рівні права та обовязки сторін. Якщо у договорі вбачається, що його умови явно погіршують Ваше становище, як сторони договору, то краще відмовитися від укладення такого правочину, тим паче, якщо мова йде про придбання нерухомості.

Якщо ж придбається квартира від власника, то в даному випадку на Вас чекає найменше ризику. При оформленні такої купівлі нерухомості, відповідальність за "чистоту правочину" бере на себе спеціально кваліфікована особа - нотаріус. Він перевіряє відсутність арештів, іпотек і подібних тягарей на житлі, а також оформлює типовий договір купівлі-продажу, у якому правове положення сторін однакове.

Не кожна компанія може похизуватися багаторічним досвідом в сфері нерухомості. Ми це зробити можемо, адже клієнти отримують доступ до повного каталогу пропозицій новобудов від забудовника. Повірте у наші сили і новобудова, про яку ви завжди мріяли стане реальністю.

Наш портал буде корисним не тільки для покупців житла, але й для будівельних компаній, адже тільки у нас забудовники зможуть розміщувати свої оголошення і продавати квартири у новобудовах без втручань у це маклерських контор. Продавайте житло на найбільш вигідних умовах разом із нами!