+38(067)1597446

Список всіх міст:

Фільтри квартир

Новобудови - Луцьк, від забудовника

Портал dim24.com.ua радий запропонувати вам можливість купити житло у новобудові на найбільш привабливих умовах: просто у будівельної компанії. Таким чином, ви зможете зекономити неабиякі гроші і час, адже квартири від забудовника завжди передбачають менші витрати.

Багатьох приваблює можливість купити квартиру у новобудові. Адже здійснивши таку купівлю ви можете бути впевненими у тому, що власник у цієї квартири був лише один. Новобудови практично дають можливість почати життя в місті із чистого листа, а ми, у свою чергу, даємо можливість вам придбати житло у новобудові на найвигідніших умовах.

Хочете залишити своє минуле позаду і почати життя заново – скористайтеся можливістю, яку пропонує наш сайт і ви побачите, що ми піклуємося про благополуччя своїх клієнтів. Оберіть потрібну квартиру і можете вважати, що новобуд вже знаходиться у вашій кишені.

Каталог ЖК і новобудови в місті Луцьк

Сьогодні ми будемо обговорювати новобудови у Луцьку. У місті, яке займає провідні позиції у культурній, економічній, транспортній сфері Волинської області. Одне з найбільших міст у Західній Україні, з населенням у понад 215 тисяч мешканців. З кожним роком людей, які мають бажання переїхати в це місто збільшується. Як наслідок цього, забудовники у Луцьку активізували свою діяльність, що призвело до побудови все нових багатоповерхівок. Чому інвестори обирають саме це місто з поміж десятків інших? Скоріше за все, причиною тому є достатньо вільних територій для будівництва, в той час як земельних ділянок у центрі Києва, Одеси чи Львова майже не залишилось.
На ринку основні позиції займають декілька компаній, які ми зараз перелічимо.
Отже, провідну позицію за кількістю об'єктів займає Луцьксантехмонтаж №536 до якого входять 12 дільниць, кожна з яких займається своєю роботою. Всього за декілька років це підприємство з вузького профілю у 250 працівників переросло у широкомасштабну компанію, яка налічує понад 1000 будівельників різних профілів.
Наступним у списку, стоїть Маневичіагробуд. Це компанія, яка була заснована у далекому 1956 році, після низки перейменувань отримала вже сучасну назву. Головним козирем залишається сучасний підхід до будівництва та європейські стандарти втіленні у кожен проект.
Компанію ПМК-19 є добре відома тим хто цікавиться новобудовами у Луцьку. Особливістю цієї корпорації є власне виробництво будівельних матеріалів, таких як бетон та цегла, власний автопарк, та творчі архітектори, які допомагають втілювати бажання покупців у життя.
Хотів ще звернути вашу увагу на те, що новобудова у Луцьку виконана фірмою Інвестор була розпродана повністю ще до закінчення будівництва. Завоювали ринок вони тим, що пропонують житло під ключ, з енергозберігаючими системами, охоронними елементами, та місцем у тихих, "зелених" районах цього міста. Також вагомим аргументом є інфраструктура, яку пропонують при купівлі житла. Це безперешкодний доступ до життєво необхідних ресурсів, як дитячий садочок, лікарня, школа.
Окрім вище перелічених компаній є ще багато інших, менш відомих. Я рекомендую перед тим як купувати квартиру набрати в пошуку новобудови Луцька та детально ознайомитись із принципами, перевагами, та недоліками компанії в якій збираєтесь купувати нерухомість. Це потрібно для того, що при будівництві могли бути порушені норми, що в майбутньому може привести до неприємних наслідків. Є безліч прикладів, коли нерухомість будується із дешевих, неякісних матеріалів, які є легкозаймистими, або ж наносять шкоду здоров'ю. Можна тільки уявити наскільки небезпечно є знаходитись в такому приміщенні. Якщо, ви хочете бути впевненими у якості своєї квартири то найкращим та найдостовірнішим методом перевірити це, є написати у пошуку забудовники Луцька та прочитати коментарі та відгуки людей, які на власному досвіді перевірили нерухомість. Підходьте до вибору зважено та обдумано, поговоріть із мешканцями та розпитайте про всі проблеми із якими вони стикаються при проживанні.
Отже, якщо ви все ж таки наважились зайти в браузер та вписати в пошуковому рядку новобудова у Луцьку, то будьте готові до дослідження всіх нюансів перед тим як отримати омріяне житло.

Не кожна компанія може похизуватися багаторічним досвідом в сфері нерухомості. Ми це зробити можемо, адже клієнти отримують доступ до повного каталогу пропозицій новобудов від забудовника. Повірте у наші сили і новобудова, про яку ви завжди мріяли стане реальністю.

Наш портал буде корисним не тільки для покупців житла, але й для будівельних компаній, адже тільки у нас забудовники зможуть розміщувати свої оголошення і продавати квартири у новобудовах без втручань у це маклерських контор. Продавайте житло на найбільш вигідних умовах разом із нами!