+38(067)1597446

Список всіх міст:

Новобудови - Миколаїв, від забудовника

Портал dim24.com.ua радий запропонувати вам можливість купити житло у новобудові на найбільш привабливих умовах: просто у будівельної компанії. Таким чином, ви зможете зекономити неабиякі гроші і час, адже квартири від забудовника завжди передбачають менші витрати.

Квартири всі продані

Багатьох приваблює можливість купити квартиру у новобудові. Адже здійснивши таку купівлю ви можете бути впевненими у тому, що власник у цієї квартири був лише один. Новобудови практично дають можливість почати життя в місті із чистого листа, а ми, у свою чергу, даємо можливість вам придбати житло у новобудові на найвигідніших умовах.

Хочете залишити своє минуле позаду і почати життя заново – скористайтеся можливістю, яку пропонує наш сайт і ви побачите, що ми піклуємося про благополуччя своїх клієнтів. Оберіть потрібну квартиру і можете вважати, що новобуд вже знаходиться у вашій кишені.

Каталог ЖК і новобудови в місті Миколаїв

Придбана новобудова в Миколаєві, місті, що омивається двома річками - Інгул та Південний Буг, має комфортний для проживання помірно континентальний клімат, є вигідним вкладенням коштів. Житло можна купувати на стадії будівництва, тільки що побудоване, або здане в експлуатацію кілька років тому. Сучасне планування, висока якість будівельних робіт і вживаних матеріалів, а також можливість купівлі квартири за нижчою ціною, яку пропонують забудовники в Миколаєві - вигідно відрізняє новобудови.

Якщо придбати квартиру на стадії будівництва, вона буде коштувати значно меньше. У майбутнього власника є можливість зробити невелике перепланування приміщення на власний розсуд, та бути в курсі проведення будівельних робіт. Забудовники пропонують купівлю квартири в кредит, це також є вигіднішою пропозицією, ніж звернення за позикою в банк.

Місто розподілене на декілька районів, кожен з яких має свої переваги. Забудовники пропонують новобудови в Миколаєві в заводському районі, на березі Південного Буга, одно- двух- і трикімнатні квартири в житловому комплексі "Рів'єра". Усі квартири мають сучасне оригінальне планування, якісні інженерні комунікації, передбачені дитячі майданчики і розвинена інфраструктура.

Придбана новобудова Миколаєва в центрі може мати більш високу вартість, враховується також розташування квартири на одному або двох ярусах, поверх, наявність балконів, лоджій і терас. Якщо житло тимчасово не використовується для проживання, його можна здавати в оренду на добу і більше, не прибігаючи до послуг посередників.

В Миколаїв приїжджають на гастролі відомі художні колективи, спортсмени, адже є великий стадіон та яхтклуб, відомі далеко за межами країни. Для житла, гості вибирають новобудови в Миколаєві, адже саме там можна зняти найбільш вигідне для проживання приміщення на необхідний час.

Придбати квартиру також можна чимдалі від міської метушні в котеджному селищі "Радужний". Тут передбачено поєднання комфорту міського життя, та близьке, всього 300 м розташування до річки. Враховуючи місцезнаходження селища, забудовники Миколаєва вибрали для проживання зручні таунхаусы.

Ці будови припускають загальні бічні стіни з окремим входом для кожної сім'ї, а також володіння невеликою ділянкою землі та гаражами. Близьке знаходження новобудови в Миколаєві до річки, дає можливість не лише повноцінно відпочивати, незважаючи на невелику віддаленість від центру міста, але, і постійно з комфортом мешкати.

Проектувальники спланували житло таким чином, що будинок (побудований з цегли) в 2 поверхи, має чотири рівня. Нижній використовується як підсобне приміщення та гараж, верхній, - мансарда. Віддаючи перевагу новобудовам в Миколаєві, жителі котеджного селища "Радужний" набувають квартири, розташовані на двох поверхах. Окрім цього, на території ведуться роботи по озелененню, будівництву зон відпочинку, дитячих та спортивних майданчиків.

Віддаючи перевагу купівлі житла в новобудовах, городянам залишається тільки визначитися з вибором району та необхідною площею квартири.

Не кожна компанія може похизуватися багаторічним досвідом в сфері нерухомості. Ми це зробити можемо, адже клієнти отримують доступ до повного каталогу пропозицій новобудов від забудовника. Повірте у наші сили і новобудова, про яку ви завжди мріяли стане реальністю.

Наш портал буде корисним не тільки для покупців житла, але й для будівельних компаній, адже тільки у нас забудовники зможуть розміщувати свої оголошення і продавати квартири у новобудовах без втручань у це маклерських контор. Продавайте житло на найбільш вигідних умовах разом із нами!