info@dim24.com.ua       +38(067)1597446

Всі новобудови України

Багатьох приваблює можливість купити квартиру у новобудові. Адже здійснивши таку купівлю ви можете бути впевненими у тому, що власник у цієї квартири був лише один. Новобудови практично дають можливість почати життя в місті Миколаїв із чистого листа, а ми, у свою чергу, даємо можливість вам придбати житло у новобудові на найвигідніших умовах.

Новобудови Миколаєва

Портал dim24.com.ua радий запропонувати вам можливість купити житло у новобудові на найбільш привабливих умовах: просто у будівельної компанії. Таким чином, ви зможете зекономити неабиякі гроші і час, адже квартири від забудовника завжди передбачають менші витрати.

У цій категорії немає товарів

Хочете залишити своє минуле позаду і почати життя заново – скористайтеся можливістю, яку пропонує наш сайт і ви побачите, що ми піклуємося про благополуччя своїх клієнтів. Оберіть потрібну квартиру і можете вважати, що новобуд вже знаходиться у вашій кишені.

Придбана Миколаєва, місті, що омивається двома річками - Інгул та Південний Буг, має комфортний для проживання помірно континентальний клімат, є вигідним вкладенням коштів. Житло можна купувати на стадії будівництва, тільки що побудоване, або здане в експлуатацію кілька років тому. Сучасне планування, висока якість будівельних робіт і вживаних матеріалів, а також можливість купівлі квартири за нижчою ціною, яку пропонують забудовники - вигідно відрізняє новобудови.

Якщо придбати квартиру на стадії будівництва, вона буде коштувати значно меньше. У майбутнього власника є можливість зробити невелике перепланування приміщення на власний розсуд, та бути в курсі проведення будівельних робіт. Забудовники пропонують купівлю квартири в кредит, це також є вигіднішою пропозицією, ніж звернення за позикою в банк.

Місто розподілене на декілька районів, кожен з яких має свої переваги. Забудовники пропонують новобудови в Миколаєві в заводському районі, на березі Південного Буга, одно- двух- і трикімнатні квартири в житловому комплексі "Рів'єра". Усі квартири мають сучасне оригінальне планування, якісні інженерні комунікації, передбачені дитячі майданчики і розвинена інфраструктура.

Придбана новобудова в центрі може мати більш високу вартість, враховується також розташування квартири на одному або двох ярусах, поверх, наявність балконів, лоджій і терас. Якщо житло тимчасово не використовується для проживання, його можна здавати в оренду на добу і більше, не прибігаючи до послуг посередників.

В Миколаїв приїжджають на гастролі відомі художні колективи, спортсмени, адже є великий стадіон та яхтклуб, відомі далеко за межами країни. Для житла, гості вибирають новобудови в місті Миколаїв, адже саме там можна зняти найбільш вигідне для проживання приміщення на необхідний час.

Придбати квартиру також можна чимдалі від міської метушні в котеджному селищі "Радужний". Тут передбачено поєднання комфорту міського життя, та близьке, всього 300 м розташування до річки. Враховуючи місцезнаходження селища, забудовники вибрали для проживання зручні таунхаусы.

Ці будови припускають загальні бічні стіни з окремим входом для кожної сім'ї, а також володіння невеликою ділянкою землі та гаражами. Близьке знаходження новобудови до річки, дає можливість не лише повноцінно відпочивати, незважаючи на невелику віддаленість від центру міста, але, і постійно з комфортом мешкати.

Проектувальники спланували житло таким чином, що будинок (побудований з цегли) в 2 поверхи, має чотири рівня. Нижній використовується як підсобне приміщення та гараж, верхній, - мансарда. Віддаючи перевагу новобудовам, жителі котеджного селища "Радужний" набувають квартири, розташовані на двох поверхах. Окрім цього, на території ведуться роботи по озелененню, будівництву зон відпочинку, дитячих та спортивних майданчиків.

Віддаючи перевагу купівлі житла в новобудовах, городянам залишається тільки визначитися з вибором району та необхідною площею квартири.

Не кожна компанія може похизуватися багаторічним досвідом в сфері нерухомості. Ми це зробити можемо, адже клієнти отримують доступ до повного каталогу пропозицій новобудов від забудовника. Повірте у наші сили і новобудова, про яку ви завжди мріяли стане реальністю.

Наш портал буде корисним не тільки для покупців житла, але й для будівельних компаній, адже тільки у нас забудовники зможуть розміщувати свої оголошення і продавати квартири у новобудовах без втручань у це маклерських контор. Продавайте житло на найбільш вигідних умовах разом із нами!