info@dim24.com.ua       +38(067)1597446

Всі новобудови України

Фільтри товарів

Багатьох приваблює можливість купити квартиру у новобудові. Адже здійснивши таку купівлю ви можете бути впевненими у тому, що власник у цієї квартири був лише один. Новобудови практично дають можливість почати життя в місті Одеса із чистого листа, а ми, у свою чергу, даємо можливість вам придбати житло у новобудові на найвигідніших умовах.

Новобудови Одеси

Портал dim24.com.ua радий запропонувати вам можливість купити житло у новобудові на найбільш привабливих умовах: просто у будівельної компанії. Таким чином, ви зможете зекономити неабиякі гроші і час, адже квартири від забудовника завжди передбачають менші витрати.


$22,670.00(581282 грн.)
Квартири комфорт-класу
Ціна 1 м.кв: 595
Кіл. кім:1
Загальна площа м.кв: 39
Площа жила: 17

$23,128.00(593026 грн.)
Квартири комфорт-класу
Ціна 1 м.кв: 595
Кіл. кім:1
Загальна площа м.кв: 39
Площа жила: 18

$26,224.00(672410 грн.)
Квартири комфорт-класу
Ціна 1 м.кв: 615
Кіл. кім:1
Загальна площа м.кв: 43
Площа жила: 17

$32,701.00(838487 грн.)
Квартири комфорт-класу
Ціна 1 м.кв: 575
Кіл. кім:2
Загальна площа м.кв: 57
Площа жила: 26

$42,251.00(1083359 грн.)
Квартири комфорт-класу
Ціна 1 м.кв: 565
Кіл. кім:3
Загальна площа м.кв: 75
Площа жила: 42

Хочете залишити своє минуле позаду і почати життя заново – скористайтеся можливістю, яку пропонує наш сайт і ви побачите, що ми піклуємося про благополуччя своїх клієнтів. Оберіть потрібну квартиру і можете вважати, що новобуд вже знаходиться у вашій кишені.

Нерухомість була і залишається об'єктом уваги жителів великих міст. Одеський край не виняток у цьому житловому питанні, так як крім усього, являє собою великий курортний регіон. Саме це пояснює високий попит на новобудови в Одесі: комфортні, просторі, зручні, сучасні. Новобудови в південному місті являють собою цілі житлові комплекси з відокремленої інфраструктурою, створеною для зручності, впевненості майбутніх мешканців та відвідувачів.

Вкладення коштів у сучасні споруди у вигляді житлових будинків, комплексів – вигідне рішення, адже проект новобудови в місті Одеса користується широким попитом у вигляді нерухомості, пропонованої в найм. Повнометражні квартири зручного планування, сучасне розташування кімнат, практичні балкони, всі ці переваги роблять житло приємним до проживання власниками. Також квартири в новобудовах успішно і вигідно здаються в оренду, як подобово, почасово, так і на тривалий термін.

Рекламних пропозицій по темі Одеси, безліч. Основне, вибрати в потоці пропозицій надійного забудовника, що виконує роботи якісно, у встановлені строки і за адекватною вартістю за метраж. Придбати квартиру в житлових комплексах сучасних будівель можна для власних потреб, а можна, у якості бізнес-проекту: для здачі в оренду від власника, без посередників.

Одеса – курортне місто контрастів, розташоване на береговій лінії Чорного моря. Місто, багате своєю історією, архітектурою, цілорічним напливом гостей, туристів, тому забудовники використовують дані фактори, як основу для своєї успішної, прибуткової діяльності. Особливо, враховуючи факт попиту, популярності, потреби в придбанні житла в даній місцевості.

Курортна зона цього південного народжує попит на житло протягом усього року, особливо в період з весни по осіні – оксамитовий сезон. Тому здача житла в оренду подобово, на тривалий термін – вигідний бізнес і новобудова в екологічно чистому районі, саме та нерухомість, яка принесе вам стабільний міцний дохід.

Якщо вас цікавить питання придбання житла в Одесі, пропонуємо ознайомитися з нашими пропозиціями, адже сумлінні виконавці будівництв завжди в попиті. А ми пропонуємо виключно взаємовигідне співробітництво на привабливих умовах для бажаючих придбати нерухомість в курортному місті. Здавати нерухомість в оренду туристам, гостям міста, місцевим мешканцям, які бажають уедениться в затишних апартаментах - довгостроковий вигідний бізнес, що приносить стабильній дохід.

Придбати квартиру в новобудовах – легко, вигідно, просто, визначившись з вибором нерухомості, районом розташування. Не секрет, що вартість квадратного метра житла варіюється від популярності району, його інфраструктури, поверховості будинку, метражу квартир.

Інформація забудовники представлена в широкому асортименті на інтернет сторінках, тому забудовники південних земель виконують свої зобов'язання професійно, на високому рівні. Якщо ви зацікавлені в придбанні житла в «Перлині біля моря» - не сумнівайтеся, ви на правильному шляху вкладення фінансів.

Не кожна компанія може похизуватися багаторічним досвідом в сфері нерухомості. Ми це зробити можемо, адже клієнти отримують доступ до повного каталогу пропозицій новобудов від забудовника. Повірте у наші сили і новобудова, про яку ви завжди мріяли стане реальністю.

Наш портал буде корисним не тільки для покупців житла, але й для будівельних компаній, адже тільки у нас забудовники зможуть розміщувати свої оголошення і продавати квартири у новобудовах без втручань у це маклерських контор. Продавайте житло на найбільш вигідних умовах разом із нами!