+38(067)1597446

Список всіх міст:

Новобудови - Полтава, від забудовника

Портал dim24.com.ua радий запропонувати вам можливість купити житло у новобудові на найбільш привабливих умовах: просто у будівельної компанії. Таким чином, ви зможете зекономити неабиякі гроші і час, адже квартири від забудовника завжди передбачають менші витрати.

Квартири всі продані

Багатьох приваблює можливість купити квартиру у новобудові. Адже здійснивши таку купівлю ви можете бути впевненими у тому, що власник у цієї квартири був лише один. Новобудови практично дають можливість почати життя в місті із чистого листа, а ми, у свою чергу, даємо можливість вам придбати житло у новобудові на найвигідніших умовах.

Хочете залишити своє минуле позаду і почати життя заново – скористайтеся можливістю, яку пропонує наш сайт і ви побачите, що ми піклуємося про благополуччя своїх клієнтів. Оберіть потрібну квартиру і можете вважати, що новобуд вже знаходиться у вашій кишені.

Каталог ЖК і новобудови в місті Полтава

Новобудови Полтави радують жителів, гостей та всіх, хто бажає купити квартиру в новому будинку. Такі споруди мають красивий та сучасний вигляд, виконані по нових технологіях будівництва з додержанням санітарних норм та будівельних правил. У нових будівлях – безліч переваг для жителів. Вони заключаються у наявності індивідуального опалення, застелених балконів, лоджій, наявності лічильників, пасажирських та транспортних ліфтів, відео-спостереженні.

Сучасні новобудови Полтави відрізняються між собою:

- архітектурою;
- матеріалом, із якого виповнено будівництво;
- етажністю;
- районом забудови;
- наявністю чи відсутністю розвиненої інфраструктури (на даний час);
- кількістю квартир на площадці;
- упорядкуванням території біля новобудови;
- різними цінами за квадратний метр;
- здачею в чорновому чи чистовому вигляді.

Сьогодні найпоширенішим способом будівництва є монолітне житлове будівництво в тандемі з цегляними елементами. Такий вид будівництва вважається швидким та надійним. Він забезпечує хорошу теплоізоляцію, звукоізоляцію. Більшість інвесторів, девелоперів вкладають свої кошти саме в таке будівництво. Майже всі забудовники Полтава удостовірились в ефективності такої єфективної та швидкої технології. За короткий термін будинок досягає 9-16 поверхового рівня.

Поряд з монолітом, у Полтаві будують багатоквартирні будинки із цегли. Багато клієнтів, які бажають придбати квартиру в іпотеку в мальовничому місті на Ворсклі ріці, облюбували для себе цегляний багатоповерховий будинок. Будови з цегли цінуються за:

- екологічність матеріалу;
- хорошу тепло та звукоізоляцію;
- надійність та довговічність споруди;
- невисокі ціни.

Наряду з монолітом та цегляними спорудами, забудовники у Полтаві зводять панельні споруди. Такий спосіб будівлі ще рано списувати з рахунку. Він має місце у загальній частці введеного в експлуатацію житла.

Переглядаючи квартири, які пропонують новобудови у Полтаві, покупці в першу чергу звертають увагу на вартість квадратного метра житла. Цей показник залежить від багатьох чинників, але найбільше - від рівня готовності будинку. Продаж квартир починається ще на стадії розчищення території та закладення фундаменту. У цей період майбутні квартири мають саму низьку вартість. Деякі покупці ідуть на угоду та купують житло в такій стадії, сплачуючи щомісячно великі суми. Більшість клієнтів, яких цікавить новобудова Полтава, починають звертати увагу на будинок, у якого зведені стіни.

Крім рівня готовності, ціна на новобудови у Полтаві залежить від:

- здачі квартири з повним упорядкуванням або з частковим;
- району;
- поверху та кількості квартир на площадці;
- упорядкування території біля будинку.

Частіше за все, новобудова у Полтаві сягає 5-9 поверхів. Це – красива архітектурна споруда, яка гармонічно вписується у міський ансамбль. Зараз зводяться нові багатоповерхівки на Алмазному, Половках, Браєлках, Левадках та інш. Квартири в таких новобудовах бажають одержати полтавчани, не дивлячись на те, що у квартирі потрібно ще виконати велику кількість робіт.

Не кожна компанія може похизуватися багаторічним досвідом в сфері нерухомості. Ми це зробити можемо, адже клієнти отримують доступ до повного каталогу пропозицій новобудов від забудовника. Повірте у наші сили і новобудова, про яку ви завжди мріяли стане реальністю.

Наш портал буде корисним не тільки для покупців житла, але й для будівельних компаній, адже тільки у нас забудовники зможуть розміщувати свої оголошення і продавати квартири у новобудовах без втручань у це маклерських контор. Продавайте житло на найбільш вигідних умовах разом із нами!