+38(067)1597446

Список всіх міст:

Фільтри квартир

Новобудови - Рівне, від забудовника

Портал dim24.com.ua радий запропонувати вам можливість купити житло у новобудові на найбільш привабливих умовах: просто у будівельної компанії. Таким чином, ви зможете зекономити неабиякі гроші і час, адже квартири від забудовника завжди передбачають менші витрати.

Багатьох приваблює можливість купити квартиру у новобудові. Адже здійснивши таку купівлю ви можете бути впевненими у тому, що власник у цієї квартири був лише один. Новобудови практично дають можливість почати життя в місті із чистого листа, а ми, у свою чергу, даємо можливість вам придбати житло у новобудові на найвигідніших умовах.

Хочете залишити своє минуле позаду і почати життя заново – скористайтеся можливістю, яку пропонує наш сайт і ви побачите, що ми піклуємося про благополуччя своїх клієнтів. Оберіть потрібну квартиру і можете вважати, що новобуд вже знаходиться у вашій кишені.

Каталог ЖК і новобудови в місті Рівне

Часто перед нами постає питання в виборі житла. Найбільш популярним способом його придбання є звернутися в агентство, для того щоб вони підібрали кращий варіант. Але вони пропонують лише ті варіанти, які в них є. Плюс беруть свою комісію з цього. При першому чи останньому візиті від Вас будуть максимально скривати можливі недоліки. Тому не факт, що ви їх побачити і це може бути кіт у мішку.
Тому під час придбання житла все частіше звертаються до нових будинків. Новобудови будуються великими темпами. І там, де ще декілька років тому нічого не було, зараз вже є цілі мікрорайони. Під час придбання новобудови Ви розумієте, що придбаєте нову квартиру, та будете повністю впевнені в тому, що її якість на вищому рівні.
Але є декілька факторів, які треба врахувати при виборі новобудови в Рівному.
По перше слід вияснити, хто вів будівельні роботи. Дізнатися про попередні досвіди будівництва, чи були задоволені люди їх роботою, чи просто поспілкуватися з потенційними сусідами, вони також допоможуть вияснити, чи все добре. Чи дотримувалися забудовники в Рівному вимог Державних стандартів з будівництва? З якого матеріалу велося будівництво? Навіть якщо Ви в них нічого не розумієте, не бійтесь задавати це питання. Тому що по реакції ріелтора стане зрозуміло, чи все добре в новому будинку, чи ні. Та чи володіє він цією інформацією.
Другий фактор, це те, де розташована новобудова в Рівному. У центрі жилплоща буде коштувати дорожче, і чим далі від нього, тим ціни будуть спадати. Приводом цього є інфраструктура навколо будинку. Якщо Вам необхідно, щоб все були тут и поруч, то це буде центр міста. Але треба розуміти, що навіть у вечірній час на вулиці буде доволі голосно. Є можливість підібрати більш віддалені варіанти, але з зупинкою громадського транспорту поруч. І при цьому Ви будете виходити і насолоджуватися спокоєм. Але подивитесь навколо, чи є поруч ринки, супермаркети, аптеки тощо. Тому що кожного разу їздити на автобусі за покупками не зовсім зручно.
Також до питання інфраструктури відносяться школи, дитячі садки, лікарні, кіно палаци, ресторани… Це те, на що потрібно бути поруч. Бо це доставить додатковий комфорт, і не потрібно нікуди йти.
Якщо в Вас є авто, то ці питання дещо спрощуються, але не відпадають зовсім. Бо це час, наприклад щоб відвести дитину в дитячий садок чи школу, його треба туди відвести, а якщо вони находяться на відстані декількох кілометрів? Це вже буде не зручно…
Також слід звернути увагу на те, чи знаходиться поруч з новобудовою стоянка для авто. А якщо є, то скільки там місць, чи хватить їх на Ваше авто. Бо кожного ранку йти на платну стоянку знову ж таки не зручно.
Слід розуміти, що ціни на новобудови в Рівному дещо вищі, а ніж на житло, в якомусь хтось жив. Але Ви розумієте, що якщо людини хоче змінити місце проживання, то її щось не влаштовує в тому, де вона живе. А чи буде це влаштовувати Вас? Це питання повинно ставитися перед кожним. Це не завжди так, є варіанти, коли родина просто переїжджає, чи хоче більшу/меншу площу проживання. Але в багатьох випадках вони хочуть чогось кращого, а навіщо Вам жити в гіршому? Тому все більше и більше при покупці вибирають саму новобудови в Рівному.

Не кожна компанія може похизуватися багаторічним досвідом в сфері нерухомості. Ми це зробити можемо, адже клієнти отримують доступ до повного каталогу пропозицій новобудов від забудовника. Повірте у наші сили і новобудова, про яку ви завжди мріяли стане реальністю.

Наш портал буде корисним не тільки для покупців житла, але й для будівельних компаній, адже тільки у нас забудовники зможуть розміщувати свої оголошення і продавати квартири у новобудовах без втручань у це маклерських контор. Продавайте житло на найбільш вигідних умовах разом із нами!