+38(067)1597446

Список всіх міст:

Новобудови - Тернопіль, від забудовника

Портал dim24.com.ua радий запропонувати вам можливість купити житло у новобудові на найбільш привабливих умовах: просто у будівельної компанії. Таким чином, ви зможете зекономити неабиякі гроші і час, адже квартири від забудовника завжди передбачають менші витрати.

Квартири всі продані

Багатьох приваблює можливість купити квартиру у новобудові. Адже здійснивши таку купівлю ви можете бути впевненими у тому, що власник у цієї квартири був лише один. Новобудови практично дають можливість почати життя в місті із чистого листа, а ми, у свою чергу, даємо можливість вам придбати житло у новобудові на найвигідніших умовах.

Хочете залишити своє минуле позаду і почати життя заново – скористайтеся можливістю, яку пропонує наш сайт і ви побачите, що ми піклуємося про благополуччя своїх клієнтів. Оберіть потрібну квартиру і можете вважати, що новобуд вже знаходиться у вашій кишені.

Каталог ЖК і новобудови в місті Тернопіль

За оцінками експертів останні два роки були найгіршими для ринку нерухомості за часів незалежності України, а це не мало, не багато – цілих 2 роки. Купівельна спроможність українців через падіння долара відповідно знизилась в рази, а ціни на житло – зросли. Для прикладу, у 2015 році середня ціна на житло зросла на 31,3 % порівняно з попереднім роком. Така ж тенденція, хоча дещо в меншому вираженні спостерігається і в цьому році. Звичайно, ті щасливчики, що отримують дохід в доларах чи євро виграють, адже еквівалентна ціна в цих валютах навпаки – рекордно мала. Проте, як би там не було, квартири продають і купують, бо криза – кризою, а жити десь потрібно. І з кожним роком все популярнішим стає житло на первинному ринку, чи то пак – у новобудовах. І це місто тут, не вийняток, а швидше навпаки. Чому тернополяни обирають новобудови? Причин – декілька. По-перше, це планування. Однокімнатні квартири нового планування подекуди більш просторі , аніж двохкімнатні «хрущівки». Будуючи нові будинки забудовники у Тернополі у плануванні житла враховують реалії сучасного життя, які дещо відрізняються від того , що було 50 років тому. По-друге, «сире» житло у новобудова Тернопіль часто можна купити значно за нижчою ціною, ніж квартиру на вторинному ринку. Крім того, часто на ремонт старої квартири від власника часто йде більше коштів, аніж на облаштування квартири будь-якої новобудови у Тернополі з «нуля». По-третє, забудовники Тернополя все частіше пропонують дольову участь, різноманітні бонуси та кредитні програми, знижки – як для залучення покупців, так і у зв’язку із теперішнім економічним становищем. На ринку первинної забудови у Тернополі представлені більше десятка забудовників, таких як Добробуд, Креатор Буд, Матла, Тернопільбуд інші. Найбільш активно зводяться новобудови Тернополя у районах Східного, Баму, дещо менше – Дружба та район ринку. Пояснюється це вже значною забудованістю, а також великою кількістю промислових об’єктів, офісів, різноманітних об’єктів підприємницької діяльності та ін. Ціна новобудови у Тернополі в середньому стартує від 10 000 – 11 000 грн за квадратний метр, і може змінюватися в залежності від того, як давно зданий будинок, чи лише підлягає здачі , яка інфраструктура в конкретному мікрорайоні, поверху, кількості кімнат, можливості індивідуального опалення тощо. Також слід врахувати те, що площа однокімнатної квартири здебільшого стартує від 40 кв. м, тому за однокімнатне житло у новобудові потрібно викласти не менше 400 000 грн, а трьохкімнатна квартира «потягне» в середньому на 900 000 грн. -
Тож якщо результатом вашого вибору житла сталановобудова, і ви зважились на купівлю квартири чи будинку, перед усім перевірте, чи наявні у забудовника всі дозвільні документи на будівництво новобудова у Тернополі. та здачу будинку, уважно читайте договір про купівлю майна, якщо потрібно – підключіть юриста. Це збереже ваш спокій та кошти, і дозволить не потрапити в руки аферистам, а стати повноправним господарем власного житла.

Не кожна компанія може похизуватися багаторічним досвідом в сфері нерухомості. Ми це зробити можемо, адже клієнти отримують доступ до повного каталогу пропозицій новобудов від забудовника. Повірте у наші сили і новобудова, про яку ви завжди мріяли стане реальністю.

Наш портал буде корисним не тільки для покупців житла, але й для будівельних компаній, адже тільки у нас забудовники зможуть розміщувати свої оголошення і продавати квартири у новобудовах без втручань у це маклерських контор. Продавайте житло на найбільш вигідних умовах разом із нами!