+38(067)1597446

Список всіх міст:

Фільтри квартир

Новобудови - Запоріжжя, від забудовника

Портал dim24.com.ua радий запропонувати вам можливість купити житло у новобудові на найбільш привабливих умовах: просто у будівельної компанії. Таким чином, ви зможете зекономити неабиякі гроші і час, адже квартири від забудовника завжди передбачають менші витрати.


673504 грн.($25,794.87)
Запорожье
Ціна 1 м.кв: 11258

494468 грн.($18,937.88)
Запорожье
Ціна 1 м.кв: 11752

Багатьох приваблює можливість купити квартиру у новобудові. Адже здійснивши таку купівлю ви можете бути впевненими у тому, що власник у цієї квартири був лише один. Новобудови практично дають можливість почати життя в місті із чистого листа, а ми, у свою чергу, даємо можливість вам придбати житло у новобудові на найвигідніших умовах.

Хочете залишити своє минуле позаду і почати життя заново – скористайтеся можливістю, яку пропонує наш сайт і ви побачите, що ми піклуємося про благополуччя своїх клієнтів. Оберіть потрібну квартиру і можете вважати, що новобуд вже знаходиться у вашій кишені.

Каталог ЖК і новобудови в місті Запоріжжя

У головному місті запорізької області сьогодні проживає понад 800 тис. громадян. Це місто на Дніпрі справедливо вважається одним з найважливіших індустріальних і культурних центрів нинішньої України. Серед міського населення великою популярністю користуються новобудови у Запоріжжі, які забезпечують особливі переваги споживачам. В умовах нестабільної національної економіки новобудови Запоріжжя можуть розглядатися, як інвестиційне вкладення коштів. Сучасні банки не можна вважати надійними. Тому вкладення в нерухомість користуються зараз підвищеним попитом. При цьому, таке вкладення, як новобудова в Запоріжжі може бути цікава будь-якої вікової категорії громадян. Люди старшого покоління намагаються забезпечити майбутнє своїх дітей. Що стосується молоді, то вона завжди мріє мати власне житло.

Якщо ви бажаєте придбати новобудови, то важливо звертати увагу на цілий перелік окремих нюансів. Сюди належать питання грамотного юридичного оформлення угоди, а також якість житла, що купується, в цілому. Саме з цієї причини рекомендується взаємодіяти з професійними сайтами, які спеціалізуються в цій області. Їм чудово відомий основний забудовник у Запоріжжі і вони зможуть підібрати для вас найоптимальніший варіант. Фахівцям цієї сфери послуг досить вивчити наявну базу і ви отримаєте конкретну пропозицію. При цьому, клієнту детально пояснюються всі нюанси оформлення угоди по найбільш зручною для нього схемою придбання житла. Слід розуміти, що сучасна новобудова може бути куплена на будь-якому поточному етапі будівництва. Якщо будинок тільки починає будуватися, то ціна на житло буде менше.

Професійний забудовник Запоріжжя працює за різними схемами. Вони готові реалізовувати нерухомість під банківський кредит або механізми іпотеки. Не менш популярна така форма придбання нової нерухомості, коли використовується схема пайової участі в будівництві. Даний варіант буде корисний тим, хто не має повної суми фінансових коштів для покупки квартири, але бажає зробити перший внесок для її подальшого отримання після завершення будівництва. Якщо ви вже маєте власні кошти, то новобудови Запоріжжя можуть купуватися та в уже готовому вигляді. Сьогодні ви зробили оплату, а завтра можете в'їжджати в нове житло. До речі, якість такого житла є важливою особливістю і перевагою новобудов. Як ви розумієте, клієнт отримує абсолютно нове житло, яке не має ніяких проблем з комунікаціями, електропроводкою, вентиляцією і т.д. Це вважається найважливішим гідністю варіанту, якщо порівнювати з ринком вторинного житла. Крім того, нові будинки, як правило, розташовується в мікрорайонах з новою інфраструктурою. До неї відносяться такі важливі елементи, як магазини, стоянки, ігрові та спортивні майданчики, об'єкти культури і побуту і т.д. Також слід зазначити, що власники подібних квартир можуть здійснити будь-яке перепланування свого житла. Це дуже зручно, якщо ви маєте якісь власні інтер'єрні напрацювання і бажаєте здійснити їх на практиці. Купуйте нове житло і упорядковують свій повсякденний побут!

Не кожна компанія може похизуватися багаторічним досвідом в сфері нерухомості. Ми це зробити можемо, адже клієнти отримують доступ до повного каталогу пропозицій новобудов від забудовника. Повірте у наші сили і новобудова, про яку ви завжди мріяли стане реальністю.

Наш портал буде корисним не тільки для покупців житла, але й для будівельних компаній, адже тільки у нас забудовники зможуть розміщувати свої оголошення і продавати квартири у новобудовах без втручань у це маклерських контор. Продавайте житло на найбільш вигідних умовах разом із нами!